اینستاگرام: jbh.co

چراغ سیگنال

نمایش دادن همه 11 نتیجه

چراغ سیگنال‌های دیجیتال jbh با قابلیت اندازه‌گیری انواع پارامترهای الکتریکی مانند ولت، آمپر، فرکانس، دما، تایمر و کانتر ، محصولی نوین در صنعت برق است که با ابعاد کوچک سیگنالی و قیمتی اقتصادی جایگزینی مناسب برای نسل قدیم تجهیزات اندازه‌گیری است.

این محصول در قالب مربع و گرد و در رنگ‌های متنوع در بازار عرضه می‌گردد.

چراغ سیگنال دیجیتال حاصل تلفیق چراغ سیگنال و تجهیزات اندازه‌گیری است که پارامترهای الکتریکی مختلفی 

را اندازه‌گیری می‌کند و به انواع زیر تقسیم می‌شود:

  • چراغ سیگنال ولت متر در دو مدل (AC-DC )
  • چراغ سیگنال آمپرمتر 
  • چراغ سیگنال ترکیبی ولت آمپر متر 
  • چراغ سیگنال شمارنده ( کانتر)
  • چراغ سیگنال تایمر (ساعت کارکرد )
  • چراغ سیگنال وات متر 
  • چراغ سیگنال ترمومتر (دما)
  • چراغ سیگنال ولت آمپر فرکانس (تریپل)

مزایای رقابتی چراغ سیگنال

 • ابعاد کوچک سیگنالی
 • حذف ترانس‌های بزرگ با ترانس‌های جریان‌های کوچک و مینیاتوری 
 • عمر طولانی
 • سهولت در نصب و راه اندازی  جایگزینی به جای چراغ سیگنال‌های قدیمی بدون نیاز به سوراخ‌کاری و پانچ مجدد 
 • قابلیت نمایش همزمان تمام پارامترها 
 • قیمت بسیار پایین تر از نمونه‌های سه فاز
 • گارانتی معتبر
 • موجودی بالا در انبار
 • زیبایی تابلو و خوانا بودن ارقام
 • ایجاد ارزش افزوده برای تابلو یا محصول

 

انواع چراغ سیگنال

چراغ سیگنال انواع مختلفی دارد که موارد زیر را شامل می‌شود.

چراغ سیگنال ساعت کارکرد

کمپرسوری را در نظر بگیرید که لازم است پس از پشت سر گذاشتن 500 ساعت کارکرد فیلتر هوای آن تمیز و پس از 1000 ساعت تعویض شود. حال می‌توانید با نصب کردن چراغ سیگنال تایمر بر روی تابلو برق کمپرسور ساعات کارکرد آن را شمارش کنید. اینگونه متوجه خواهید شد که دقیقا چه زمان باید فیلتر هوا را تمیز یا تعویض کنید.

چراغ سیگنال ولت متر 

چراغ سیگنال ولت متر دستگاهی است که وظیفه اندازه‌گیری میزان ولتاژ در وسایل و تجهیزات برقی را بر عهده دارد. زمانی که میزان ولتاژ در دستگاهی بیش از حد مجاز شود، چراغ اخطار روشن می‌شود و تغییرات مورد نیاز از طرف چراغ سیگنال اعمال می‌شود.

چراغ سیگنال تریپل 

ولتاژ، آمپر و فرکانس را اندازه‌گیری می‌کند. چراغ سیگنال تریپل به صورت همزمان ۳ پارامتر ولت، آمپر و فرکانس را در یک صفحه نمایشگر همزمان به شما نشان می‌دهد. در گذشته به جای اینکه از چراغ سیگنال‌های کوچک استفاده کنند از تجهیزاتی به نام پاورمتر استفاده می‌شد که بسیار بزرگ و جاگیر بود و هزینه بالایی داشت؛ اما چراغ سیگنال تریپل جدا از اینکه بسیار کوچک است نصب بسیار آسانی نیز دارد.

چراغ سیگنال توان لحظه‌ای

در مناطقی که به صورت اشتراکی از وسایل استفاده می‌کنند، می‌توان از چراغ سیگنال توان لحظه‌ای استفاده کرد؛ مثلا سه ماینر با کارکردهای مختلف وجود دارد، به کمک این چراغ سیگنال می‌توان مشخص کرد هر ماینر چه میزان توان الکتریکی دارد و حدودا باید چه میزان از سهم هزینه برق را پرداخت کند. به صورتی که کارکرد هر دستگاه را به طور مجزا نمایش می‌دهد.

 چراغ سیگنال ولت‌آمپر 

یکی از ابزارهایی است که در مدار استفاده می‌شود. این چراغ سیگنال میزان ولتاژ و جریان را همزمان نشان می‌دهد و به چراغ سیگنال ولت آمپر نیز معروف است .یزان جریان و ولتاژ را به صورت کاملا دقیق به صورت دیجیتالی نشان می‌دهد؛ همچنین این دستگاه به راحتی قابل نصب است.

چرا چراغ سیگنال دیجیتال؟

تا به حال تصمیم داشته‌اید مصرف جریان یک وسیله برقی تکفاز را به صورت دائم اندازه گیری کنید؟

تا به حال تصمیم داشته‌اید در یک تابلوی کوچک دیواری نتونی یک مولتی متر سه فاز بزرگ نصب کنید؟

تا به حال برای نصب ترانس جریان در تابلو با کمبود فضا مواجه شده‌اید؟

تا به حال برای اندازه‌گیری کمیت‌های مختلف مانند ولت، آمپر، فرکانس، دما، ایمر و کیلو وات به یک وسیله احتیاج داشته‌اید؟

تا به حال دقت کردید قیمت مولتی متر با ترانس جریان نسبت به تابلو چقدر گران‌تر است؟

تا به حال به این مساله برخورد کردید که برای موتورها و تجهیزات برقی بدون نیاز به نصب تابلو، مولتی متر یا آمپر متر نصب کنید؟

تا به حال به این فکر افتاده‌اید اگر برای بعضی تجهیزات برقی مثل موتور، پمپ، نقاله، آسیاب و غیره با نصب آمپرمتر می‌توانید صحت عملکرد آن‌ها را را بررسی کنید؛ مثلا اگر موتور بیشتر آمپر می‌کشد گیر دارد و یا اگر کمتر آمپر می‌کشد پمپ خالی بار است.

راه حل تمامی موارد بالا استفاده از چراغ سیگنال‌های JBH است.

تصویر چراغ سیگنال دیجیتال

وجود برخی تجهیزات برقی همچون چراغ سیگنال در تابلو برق ضروری و مهم است؛ زیرا سیگنال‌ها و علامت‌هایی که از طریق آن‌ها بدست می‌آوریم می‌تواند مانع بروز بسیاری از خطرات مالی و جانی شود.

اعلان‌هایی که توسط چراغ سیگنال صادر می‌شود هر کدام معنا و مفهوم خاصی دارد.

تصویر جزئیات چراغ سیکنال

تصویر چراغ سیگنال jbh

تفاوت چراغ سیگنال دیجیتال با چراغ سیگنال معمولی 

چراغ سیگنال اندازه‌گیری وسیله‌ای است که به کمک آن مقدار پارامترهای ولتاژ، جریان و فرکانس و سایر مؤلفه‌های برقی را اندازه‌گیری می‌کنند. به کمک این تجهیزات اطلاعات کاربردی و مفیدی در حوزه پایش و تعمیر و نگهداری تجهیزات برقی به کاربر، اپراتور، تکنسین و مهندسین برق منتقل می‌شود. تفاوت بنیادین چراغ سیگنال اندازه‌گیری نسبت به چراغ سیگنال عادی در نمایش دادن وضعیت عملکرد مدار و فاکتورهای مختلفی است که اندازه‌گیری می‌کند.

چراغ سیگنال‌های معمولی فقط وجود برق را نشان می‌دهند در حالی که چراغ سیگنال‌های دیجیتال افزون بر این، مقدار سیگنال را نیز نشان می‌دهند.

سوالات متداول

چراغ سیگنال چیست؟

چراغ سیگنال‌ها محصول نوینی در صنعت برق محسوب می‌شوند که پارامترهای مختلفی را مانند ولت، آمپر، فرکانس، دما، تایمر و کانتر را اندازی‌گیری می‌کند.

چراغ سیگنال چه کاربردی دارد؟

چراغ سیگنال‌ها کاربردهای بسیاری دارند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ابعاد کوچک، عمر طولانی، نصب آسان، قیمت پایین و پانچ مجدد اشاره کرد.

چگونه چراغ سیگنال بخریم؟

شما می‌توانید به‌راحتی چراغ سیگنال موردنظر خود را تنها با چند کلیک ساده از طریق همین صفحه و همراه با گارانتی سه ساله تعویض از jbh خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی آنلاین فروشگاه