کنتاکتور تک فاز

نمایش دادن همه 2 نتیجه

کنتاکتور تک فاز JBH

وقتی اکثر کنترلرها مثل پی ال سی ، ترموستات ، ساعت فرمان و … رله های خروجی قدرتمندی ندارند راهکار چیست؟

وقتی کنتاکتورهای 3 فاز زیبایی تابلوبرق و پنل شما را به خطر می اندازد چه کنیم؟

وقتی این کنتاکتورها هزینه بالایی دارند راهکار چیست ؟

وقتی کنتاکتورهای 3 فاز نیازهای دایمی به سرویس و نگهداری و تمیزکاری دارند وسر و صداهای عجیب و عصبی کننده دارند راه حل چیست؟

وقتی مصارف شما تک فاز هست و استفاده از کنتاکتورهای 3 فاز ابعاد تابلوی شما را بزرگ میکنند چه؟

وقتی کنتاکتور امکان فرمان دستی را ندارد و کاربر مایل است فرمان دستی موقتی و سریع بدهد چه باید بکند؟

وقتی گارانتی سایر کنتاکتورها واقعی نیست و شما نیاز به اطمینان خاطر دارید واقعا چه می کنید؟

پاسخ به چالش ها و معزلات فوق همگی در کنتاکتور تک فاز جی بی اچ نهفته است . رسالت ما ایجاد تجربه لذتبخش خرید در شماست.واین لذت بدست نمی اید مگر با جذابیت ، کیفیت ، کارایی ، دقت و گارانتی محصول.

کنتاکتور تک فاز اتومات JBH

کنتاکتور تک فاز اتومات JBH

این کنتاکتور تک فاز اتومات به لحاظ کیفیت ، زیبایی ، آمپراژ ، کم صدا بودن و عدم نیاز به تعمیر نگهداری های فصلی ، جایگزین بسیار مناسبی برای فرمان به مصرف کننده های تکفازیست که تا قبل از این ، اپراتور مجبور به استفاده از کنتاکتور سه فاز بوده است .

این محصول دارای دو پل ۲۵ آمپری می باشد که در صورتی که کاربر جریانی پایین تر از ۲۵ آمپر تکفاز بخواهد ، از یک پل آن ، فاز را و از پل دیگر نول را باید عبور بدهد و در صورتی که کاربر جریانی بین ۲۵ تا ۵۰ آمپر تکفاز بخواهد ، با پل کردن یا به اصطلاح دوبل کردن پل ها و فقط عبور فاز از دو پل ،قادر به جریان کشی تا ۵۰ آمپر خواهد بود .در واقع ۵۰ آمپر برای بارهای کاملا اهمی و ۲۰ آمپر برای بارهای کاملا سلفی

کاربرد کنتاکتور تک فاز

صدای قطع و وصل

۱.در محیط های غیر صنعتی مثل محیط خانه های مسکونی ، واحد های تجاری اداری و موارد دیگری که یکی از چالش ها ، صدای بلند قطع و وصل کنتاکتورهای سه فاز می باشد . با استفاده از کنتاکتورتک فاز کم صدایی مثل کنتاکتور تک فاز JBH برطرف می شود .

ابعاد تابلو برق

۲.تعداد زیاد کنتاکتور منجر به بزرگتر شدن ابعاد تابلو می شود . با استفاده از کنتاکتورهای تک فاز JBH ، به واسطه ابعاد مینیاتوری آن ، سایز فریم شما کوچتر می شود که این یعنی صرفه جویی در هزینه و فضا

IPحفاظتی

۳.در محیط های پر از گرد و غبار و آلودگی ، یکی از بزرگترین معزلات بحث تمیز کاری و سرویس کنتاکتورهای سه فاز می باشد . ولی کنتاکتور تک فاز JBH با دارا بودن ضریب حفاظتی بالا ، اجازه ورود گرد و غبار را نمی دهد و طبعا نیاز به سرویس های مکرر را مرتفع می نماید . این باعث افزایش عمر کنتاکتور ، عدم بروز صداهای نامعقول و ممتد از کنتاکتور  و راحتی اپراتور می شود.

تعداد قطع و وصل

۴.یکی از پارامترهای مهم در ارزیابی کنتاکتور ، تعداد دفعات قطع و وصل می باشد که بیانگر عمر مکانیکی کنتاکتور است . محل اتصال کنتاکت های کنتاکتور تک فاز از آلیاژ نقره ساخته شده است که تضمین کننده کیفیت و سوییچینگ بالاست.

گارانتی

۵.و در آخر گارانتی JBH که مهر تاییدی بر کیفیت محصول می زند . گارانتی بدون قیدو شرط تعویض ۶ ماهه از زمان نصب.

امکانات کنتاکتور تک فاز

 • ابعاد کوچک مینیاتوری در نتیجه سهولت استفاده در کنار فیوزهای مینیاتوری و هارمونیک عالی که در زیبایی محصول نهایی بسیار تاثیر گذار است
  زیبایی بالا نسبت به کنتاکتورهای موجود
  صدای قطع و وصل بسیار کم
  مقاوم در برابر گرد و خاک و در نتیجه عدم نویز پذیری
  دارای دو کنتاکت ۲۵ آمپری که در صورت پل کردن تا ۵۰ آمپر قابل افزایش است
  قابلیت افزایش کنتاکت کمکی
  دارای نمایشگر قطع و وصل
 • قیمتی پایین تر از کنتاکتور های سه فاز موجود در بازار
 • تعداد قطع و وصل بسیار بالا در اثر وجود نقره در محل قطع و وصل کنتاکت ها

کاربرد کنتاکتورتک فاز JBH

 • در BMS ، تمامی کنترلرها خروجی های رله ای با قدرت جریانی پایینی دارند . از طرفی مصرف کننده ها اکثرا جریان هایی بالاتر از جریان نامی رله ها نیاز دارند. در این مواقع کنتاکتور تکفاز JBH بهترین راه حل برای این موضوع می باشد.شایان ذکر است در بی ام اس ، زیبایی یکی از مهمترین پارامترهاست که این مهم با کنتاکتور تکفاز جی بی اچ برآورده شده است.
 • روشنایی
 • کولرگازی
 • پمپ های تکفاز ابیاری
 • پمپ های کفکش کشاورزی
 • ماینر
 • المنت
 • یخچال

نحوه نصب کنتاکتور تک فاز

فرمان

پایه A1 و A2 برای تغذیه بوبین جهت اعمال فرمان به کنتاکتور می باشد . کاربر با اعمال تغذیه ۲۲۰ ولت جریان متناوب به این دو پایه ، کنتاکتور را وصل می کند . بدین ترتیب که تیغه های قدرت کنتاکتور وصل می شود.

قدرت

پایه های ۱ ، ۲ ، ۳ ، و ۴ کنتاکتور تک فاز ، کنتاکت های قدرت آن هستند.در کنتاکتور تک فاز JBH اگر دقت کنید ، پایه ۱ و ۲ پل اول ، و پایه های ۳ و ۴ مربوط به پل دوم این کنتاکتور دو پل می باشد.بدین معنا که اگر کنتاکتور وصل شود ، پایه ۱ و ۲ به هم وصل می شوند و در این صورت سیگنال پشت پایه ۱ عینا به پایه ۲ منتقل می شود.این اتفاق برای پایه های ۳ و ۴ هم صادق می باشد .به زبان بسیار ساده تر ، اگر به پایه های A1 و A2 تغذیه ۲۲۰ ولت وصل شود ، کلید مجازی بین پایه های ۱و۲ و کلید مجازی بین پایه های ۳و۴ وصل می شود.حال بماند که این کلید مجازی ، همان قطعه های ثابت و متحرک داخل کنتاکتور است که با کمک یک بوبین و فنر طبق قانون مهم فارادی کار می کنند و شرح این مطلب مفصل است .

مشخصات فنی کنتاکتور تک فاز

Product NameAutomatic Single Phase Contactor
Order Code JRCT-25/20
Type۲Pole
Control Voltage۲۲۰VAC
Ue۲۵۰VAC
Ui۵۰۰VAC
Uimp۲.۵Kv
AC7a Rating Current۲۵A
Operating Temperature۶۰+ ……۵-
Auxiliary۱NO 1NC Optional
Switching۱۰۰.۰۰۰cycle
(IP(Front/Back۴۰/۲۰
QTY:Per CTN۱۲PCS
MountingDIN Rail 35 mm

ساختمان داخلی کنتاکتور تک فاز

ساختمان داخلی کنتاکتور تک فاز

رله ضربه ای دستی اتوماتیک

کنتاکتور تک فاز دستی (کلید دار)

کنتاکتور تک فاز دستی (کلیددار) JBH جایگزینی عالی برای کنتاکتورهای سه فاز هستند اگر مصارف شما تکفاز است.

کنتاکتور تک فاز دستی اتومات ( کلیددار) JBH دارای دو پل ۲۵ آمپری می باشد که در صورتی که کاربر جریانی پایین تر از ۲۵ آمپر تکفاز بخواهد ، از یک پل آن ، فاز را و از پل دیگر نول را باید عبور بدهد و در صورتی که کاربر جریانی بین ۲۵ تا ۵۰ آمپر تکفاز بخواهد ، با پل کردن یا به اصطلاح دوبل کردن پل ها و فقط عبور فاز از دو پل ،قادر به جریان کشی تا ۵۰ آمپر خواهد بود .در واقع ۵۰ آمپر برای بارهای کاملا اهمی و ۲۰ آمپر برای بارهای کاملا سلفی. این محصول دارای یک کلید سه وضعیته ۰ ، ۱ و AUTO می باشد که امکان فرمان دستی به کنتاکتور تکفاز دستی اتومات ( کلیددار) JBH را فراهم میکند .

نکته

گاه در مواقع متعددی ، شرایط ایجاب می کند کاربر فورا بصورت دستی به کنتاکتور تکفاز فرمان دهد . شرایطی از قبیل بروز اختلال در مدار فرمان ، خرابی کنترلرهایی مثل پی ال سی  و ترموستات و ….، مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری و….باعث می شود نقش کنتاکتور تکفاز دستی اتومات ( کلیددار) JBH پررنگ تر شود .

کارکرد کلید سه وضعیته را در ویدیو ببینید.

مشخصات فنی کنتاکتور تک فاز
 
Product NameAutomatic Single Phase Contactor
Order CodeJRCT2-25M
Type۲Pole
Control Voltage۲۲۰VAC
Ue۲۵۰VAC
Ui۵۰۰VAC
Uimp۲.۵Kv
AC7a Rating Current۲۵A
Operating Temperature۶۰+ ……۵-
Auxiliary۱NO 1NC Optional
Switching۱۰۰.۰۰۰cycle
(IP(Front/Back۴۰/۲۰
QTY:Per CTN۱۲PCS
MountingDIN Rail 35 mm

برای استعلام قیمت و مشاهده سایر محصولات از طریق اینستاگرام و تلگرام اقدام کنید .

سبد خرید
چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
به بالای صفحه بردن