کنتاکتور تکفاز اتومات

Automatic Single Phase Contactor 

کنتاکتور تک فاز اتومات JBH به لحاظ کیفیت، زیبایی، آمپراژ، کم صدا بودن و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری‌های فصلی، جایگزین بسیار مناسبی برای فرمان به مصرف کننده‌های تک فاز و یا سایر تجهیزات برقی قدیمی است.

از کاربردهای کنتاکتور تک فاز اتوماتیک JBH می‌توان به کم بودن صدای قطع و وصل، کوچک شدن ابعاد تابلوی برق، تعداد دفعات قطع و وصل شدن اشاره کرد.

2,200,000 ریال4,750,000 ریال

عضویت در خبرنامه JBH

خانه | کنتاکتور تک فاز | کنتاکتور تکفاز اتومات

مجموعه jbh به کمک تیم فنی مهندسی خود طیف متنوعی از محصولات دانش بنیان همچون کنتاکتور تک فاز، کنتاکتور تک فاز اتومات و کنتاکتور تک فاز کلید دار را با تضمین قیمت و کیفیت ارائه می‌دهد؛ همچنین به منظور جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان سه سال گارانتی و تعویض بی قید و شرط را نیز در نظر گرفته است.

مشخصات فنی کنتاکتور تک فاز دو پل

Product Name Automatic Single Phase Contactor
Order Code  JRCT-25/20
Type ۲Pole
Control Voltage ۲۲۰VAC
Ue ۲۵۰VAC
Ui ۵۰۰VAC
Uimp ۲.۵Kv
AC7a Rating Current ۲۵A
Operating Temperature ۶۰+ ……۵-
Auxiliary ۱NO 1NC Optional
Switching ۱۰۰.۰۰۰cycle
(IP(Front/Back ۴۰/۲۰
QTY:Per CTN ۱۲PCS
Mounting DIN Rail 35 mm

کنتاکتور تک فاز اتومات JBH

کنتاکتور تک فاز اتومات دارای دو پل ۲۵ آمپری است؛ به همین دلیل به آن کنترل تک فاز 25 آمپر نیز می‌گویند. هنگامی که کاربر جریانی کمتر از 25 آمپر تک فاز نیاز داشته باشد، کنتاکتور به صورت اتومات از یک پل، فاز و از پل دیگر نول را عبور می‌دهد؛ و زمانی که به جریانی بین 25 الی 50 آمپر تک فاز نیاز باشد، با پل کردن یا به اصطلاح دوبل کردن پل‌ها و فقط عبور فاز از دو پل، قادر به جریان کشی تا 50 آمپر خواهیم بود؛ در واقع 50 آمپر برای بارهای کاملا اهمی و 20 آمپر برای بارهای کاملا سلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

کنتاکتور تکفاز اتومات 63 آمپری

ویژگی‌های کنتاکتور تک فاز اتومات

ویژگی‌های محصول کنتاکتور تک فاز 25 آمپر جی بی اچ عبارتند از:

 

 • ابعاد تابلو برق کنتاکتور تک فاز 25 آمپر

استفاده از کنتاکتورهای قدیمی به سبب سایز بزرگ آن‌ها مشکلاتی همچون کمبود فضا در تابلو برق را به همراه دارد که JBH با تولید کنتاکتورهای تک فاز در ابعاد مینیاتوری این مشکل را برطرف کرده که علاوه بر این مزایایی همچون صرفه جویی در فضا و هزینه را نیز به همراه دارد.

 • صدای قطع و وصل

در محیط‌های غیر صنعتی همچون مناطق مسکونی، واحدهای تجاری و اداری یکی از چالش‌ها، صدای بلند در هنگام قطع و وصل کنتاکتورهای سه فاز است. JBH این مشکل را با تولید کنتاکتور تک فاز اتومات برطرف کرده است.

 • IP حفاظتی کنتاکتور تک فاز دوپل

 یکی از بزرگ‌ترین معضلات در محیط‌های پر از گرد و غبار و آلودگی مبحث تمیزکاری و سرویس کنتاکتورهای سه فاز است؛ ولی کنتاکتور تک فاز اتومات JBH با دارا بودن ضریب حفاظتی بالا، اجازه ورود گرد و غبار به سیستم را نخواهد داد و اینگونه نیاز نیست بطور مکرر تجهیزات را سرویس نمایید که این موضوع باعث افزایش عمر کنتاکتور، عدم بروز صداهای نامعقول و ممتد و راحتی اپراتور می‌شود.

 • تعداد دفعات قطع و وصل

یکی از پارامترهای مهم در ارزیابی کنتاکتور، تعداد دفعات قطع و وصل است که بیانگر عمر مکانیکی کنتاکتور تک فاز دو پل است. محل اتصال کنتاکت‌های کنتاکتور تک فاز اتومات از آلیاژ نقره ساخته شده است که تضمین کننده کیفیت و سوئیچینگ بالاست.

 • گارانتی کنتاکتور تک فاز اتومات

در آخر گارانتی JBH که مهر تاییدی بر کیفیت محصول است. سه سال گارانتی و تعویض بی قید و شرط تعویض از زمان نصب از مهم‌ترین مزایای محصولات jbh است.

 

کنتاکتور تک فاز اتومات با بوبین DC

تصویر کنتاکتور تک فاز اتومات با بوبین DC

تصویر کنتاکتور تک فاز اتومات

کاربرد کنتاکتور تک فاز 25 آمپر JBH

در BMS، تمامی کنترلرها، خروجی رله‌ای با قدرت جریانی پایینی دارند؛ از طرفی مصرف کننده‌ها اکثرا جریان‌هایی بالاتر از جریان نامی رله‌ها نیاز دارند، در این مواقع کنتاکتور تک فاز اتومات JBH بهترین راه حل برای این موضوع است.

شایان ذکر است در بی ام اس، زیبایی یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که این مهم با کنتاکتور تک فاز اتومات JBH برآورده می‌شود.

در ادامه برخی از مهم‌ترین کاربردها و موارد استفاده کنتاکتور تک فاز اتومات را معرفی می‌کنیم.

 • روشنایی
 • کولرگازی
 • پمپ‌های تک فاز آبیاری
 • پمپ‌های کفکش کشاورزی
 • ماینر
 • المنت
 • یخچال 

 

نحوه نصب کنتاکتور تک فاز اتومات

برای نصب کنتاکتور تک فاز اتومات یا همان کنتاکتور تک فاز 25 آمپر بهتر است از کارشناسان و متخصصان این حوزه کمک بگیرید؛ زیرا در صورت عدم آشنایی با این حوزه می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

در ادامه به صورت خلاصه نحوه نصب کنتاکتور تک فاز دو پل را توضیح خواهیم داد.

 • فرمان

برای اینکه کنتاکتور تک فاز دو پل راه‌اندازی شود باید تغذیه 220 ولت جریان متناوب به دو پایه A1 و A2 که وظیفه تغذیه بوبین را بر عهده دارند، وصل شود و بدین ترتیب تیغه‌های قدرت وصل می‌شود.

 • قدرت

پایه‌های 1، 2، 3 و 4 کنتاکتور تک فاز اتومات، کنتاکت‌های قدرت آن هستند.

پایه 1 و 2 پل اول و پایه‌های 3 و 4 مربوط به پل دوم کنتاکتور تک فاز دو پل است؛ بدین معنا که اگر کنتاکتور وصل شود، پایه 1 و 2 به هم وصل می‌شوند و در این صورت سیگنال پشت پایه 1 عینا به پایه 2 منتقل می‌شود. این اتفاق برای پایه‌های 3 و 4 هم صادق است.

به زبان بسیار ساده اگر به پایه‌های A1 و A2 تغذیه ۲۲۰ ولت وصل شود، کلید مجازی بین پایه‌های 1 و 2 کلید مجازی بین پایه‌های 3 و 4 وصل می‌شود، حال بماند که این کلید مجازی، همان قطعه‌های ثابت و متحرک داخل کنتاکتور است که با کمک یک بوبین و فنر طبق قانون مهم فارادی کار می‌کنند و شرح این مطلب مفصل است.

کنتاکتور تکفاز jbh
کد سفارش

کنتاکتور 2 پل 220 ولت اتوماتیک 63 آمپر – 1140001, کنتاکتور 2 پل 220 ولت اتوماتیک 25 آمپر – 1140000, کنتاکتور 2 پل 24 ولت DC 25 آمپر – 1140200

کنتاکتور 2 پل 220 ولت اتوماتیک 63 آمپر

تعداد درجعبه: 6, تعداد در کارتن: 90, 1140001

کنتاکتور 2 پل 220 ولت اتوماتیک 25 آمپر

تعداد درجعبه: 12, تعداد در کارتن: 180, 1140000

کنتاکتور 2 پل 24 ولت DC 25 آمپر

تعداد درجعبه: 12, تعداد در کارتن: 180, 1140200

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کنتاکتور تکفاز اتومات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کنتاکتور تکفاز اتومات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
پشتیبانی فنی
به بالای صفحه بردن

پشتیبانی آنلاین فروشگاه