کنتاکتور ۴ پل

Automatic 4P Contactor

این کنتاکتور 4 پل و 63 آمپری است که مخصوص صدور فرمان‌های کنترلی به بارهای اهمی و مقاومتی یا سلفی ضعیف مثل بارهای خانگی است.

این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای فرمان به مصرف کننده‌های سه فازی است که تا قبل از این، اپراتور مجبور به استفاده از کنتاکتور سه فاز بوده است. این محصول و دیگر محصولات برند JBH با 3 سال گارانتی بی قید و شرط به بازار عرضه می‌شود.  

630,000 تومان

خانه » کنتاکتور سه فاز » کنتاکتور ۴ پل
کنتاکتور ۴پل اتوماتیک

با کنتاکتور ۴پل ، نول هم قطع و وصل می شود.

کنتاکتور ۴پل اتوماتیک JBH به لحاظ کنترل نول ، کیفیت ، زیبایی ، آمپراژ ، کم صدا بودن و عدم نیاز به تعمیر نگهداری های فصلی ، جایگزین بسیار مناسبی برای فرمان به مصرف کننده های سه فازی است که تا قبل از این ، اپراتور مجبور به استفاده از کنتاکتور سه فاز بوده است .این محصول دارای ۴پل ۶۳ آمپری می باشد که مخصوص صدور فرامین کنترلی به بارهای اهمی و مقاومتی یا سلفی ضعیف مثل بارهای خانگی است

مزیت های کنتاکتور ۴پل

قطع کردن نول

IPحفاظتی بالا

گارانتی

نحوه نصب کنتاکتور ۴پل اتوماتیک جی بی اچ

فرمان

پایه A1 و A2 برای تغذیه بوبین جهت اعمال فرمان به کنتاکتور می باشد . کاربر با اعمال تغذیه ۲۲۰ ولت جریان متناوب به این دو پایه ، کنتاکتور را وصل می کند . بدین ترتیب که تیغه های قدرت کنتاکتور وصل می شود.

قدرت

پایه های ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، و ۸ کنتاکتور ۴پل ، کنتاکت های قدرت آن هستند.در کنتاکتور ۴پل JBH اگر دقت کنید ، پایه ۱ و ۲ مربوط به پل اول ،  پایه های ۳ و ۴ مربوط به پل دوم  ، پایه های ۵ و ۶ مربوط به پل سوم و پایه های ۷ و ۸ مربوط به پل چهارم می باشد. این کنتاکتور ۴پل می باشد.بدین معنا که اگر کنتاکتور وصل شود ، پایه ۱ و ۲ به هم وصل می شوند و در این صورت سیگنال پشت پایه ۱ عینا به پایه ۲ منتقل می شود.این اتفاق برای پایه های ۳ و ۴  ، ۵ و ۶ ، ۷ و ۸ هم صادق می باشد .به زبان بسیار ساده تر ، اگر به پایه های A1 و A2 تغذیه ۲۲۰ ولت وصل شود ، کلید مجازی بین پایه های ۱و۲ و کلید مجازی بین پایه های ۳و۴ وصل می شود.حال بماند که این کلید مجازی ، همان قطعه های ثابت و متحرک داخل کنتاکتور است که با کمک یک بوبین و فنر طبق قانون مهم فارادی کار می کنند و شرح این مطلب مفصل است .

مشخصات فنی کنتاکتور ۴پل اتوماتیک جی بی اچ

Product NameAutomatic 4P Contactor
Order Code JRCT-63/40
Type۴Pole
Control Voltage۲۲۰VAC
Ue۲۵۰VAC
Ui۵۰۰VAC
Uimp۲.۵Kv
AC7a Rating Current۶۳A
Operating Temperature۶۰+ ……۵-
Auxiliary۱NO 1NC Optional
Switching۱۰۰.۰۰۰cycle
(IP(Front/Back۴۰/۲۰
QTY:Per CTN۴PCS
MountingDIN Rail 35 mm

لینک مرتبط

دسته‌ها


Instagram


Telegram

کد سفارش

1160000

کد فنی محصول

JRCT-63-4P-220V

تعداد در جعبه

4

تعداد در کارتن

60

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کنتاکتور ۴ پل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کنتاکتور ۴ پل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
به بالای صفحه بردن