ولت امپر سیگنالی

چراغ سیگنال ولت امپر JBH

 

چراغ سیگنال ولت امپر

چراغ سیگنال ولت امپر گرد JBH دارای محدوده اندازه گیری ۱۰۰-۰ آمپر و ۵۰۰ – ۱۲ولت می باشد . این محصول به همراه ترانس جریان ( CT ) مخصوص به خود ارائه می شود .تنوع در قاب جلو و رنگ صفحه نمایشگر از ویژگی های شاخص این کالاست . بدین صورت که در دو تیپ گرد و مربع و در ۵ رنگ قرمز زرد سبز سفید آبی ارائه می شود.

 

کاربرد چراغ سیگنال ولت امپر گرد

برای راه اندازی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی ، ۲ شرط اصلی وجود دارد . اول نرمال بودن ولتاژ راه اندازی و دوم میزان جریان مصرفی . محصول ولت امپر سیگنالی این دید را به شما می دهد تا بصورت لحظه ای و دایمی جریان را با دقت بالا ارزیابی کنید.

ولت امپر سیگنالی و نحوه نصب

نصب در شبکه تک فاز

برای روشن کردن چراغ سیگنال کافیست فاز و نول را به پایه های X1 و X2 بدهید . در این صورت چراغ سیگنال روشن شده و ولتاژ دقیق شبکه تکفاز را به شما نشان می دهد . ولی از آنجاییکه هنوز ترانس جریان (CT) وارد مدار نشده ، جریان صفر آمپر می باشد . برای اندازه گیری و نشان دادن جریان ، کافیست ترانس جریان (ct) را به بدنه چراغ سیگنال از طریق سوکت وصل کنید . سپس سیم هر فازی را که مایل به اندازه گیری جریان آن هستید از داخل ترانس جریان عبور دهید . 

نصب در شبکه ۳ فاز

در شبکه ۳ فاز ، ۳ چراغ سیگنال بر روی تابلو باید نصب شود . جهت روشن کردن این چراغ سیگنال های JBH ، دو مسیر پیش روی شماست .مسیر اول اینکه فاز و نول را به پایه های X1 و X2 بدهید . در این صورت چراغ سیگنال روشن شده و ولتاژ دقیق  بین فاز و نول را به شما نشان می دهد . مسیر دوم به این شکل است که فازها را دو به دو به پایه های X1 و X2 هر یک از سیگنال ها بدهید . بدین معنا که جفت فاز RS را به سیگنال اولی بدهید . جفت فاز RT را به دومی و جفت فاز ST را به سومی وصل کنید . پس از روشن شدن ، سیگنال ها ولتاژ بین دو فاز مربوطه را به شما نشان می دهند . ولی هنوز ترانس جریان (CT) وارد مدار نشده است . پس طبیعتا جریان صفر آمپر می باشد . کافیست ترانس جریان (ct) را به بدنه چراغ سیگنال وصل کنید . سپس سیم هر فاز را که مایل به اندازه گیری جریان آن هستید از داخل ترانس جریان عبور دهید . 

 

مشخصات فنی چراغ سیگنال ولت امپر گرد جی بی اچ

Round Volt Ampermeter Lamp Indicator

Product Name
JRAD16-22AV-R-(RD-YL-GR-WH-BL)

 

Order Code
۱۲ – ۵۰۰ V AC                 ۰ – ۱۰۰ A Measuring Range
۱ % Accuracy
۲۲ mm Diameter
Self Power Power Supply
-۲۰ …. +۵۰ °c Ambient Temp
(R-O-G-B-W) Colors
>30.000 Hour Life Time
>60 cd/m2 Brightness
Plastic Body Material
۹۰° Beam Angel
۵۴/۲۰ IP(Front/Back)
۱۰ pcs QTY:Per CTN
۹۰ % R.Humidity
ولت امپر سیگنالی

چراغ سیگنال ولت امپر مربع JBH

 

چراغ سیگنال ولت امپر مربع JBH

 

چراغ سیگنال ولت امپر مربع جی بی اچ به لحاظ مشخصات فنی هیچ تفاوتی با تیپ گرد ندارد . تفاوت فقط در قاب جلو و قیمت می باشد .

 

استعلام قیمت از طریق تلگرام

استعلام قیمت از طریق اینستاگرام

 

 

برای مشاهده سایر چراغ سیگنال های دیجیتال جی بی اچ کلیک کنید.